FAQ - ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Ako dostanem svoje odmeny za platbu kartou?
Odmenu dostanete, keď sa aktivujete v programe ODMENA+ cez www.odmenaplus.sk a splníte jeho podmienky. Pri platbe platobnou kartou, vydanou Slovenskou sporiteľňou za nákup u partnerov, v kamenných prevádzkach, zapojených do programu získavate body, ktoré možno zameniť za hotovosť vyplatenú vo forme odmeny, resp. získate e-poukážku na ďalšie nákupy. Pri debetnej alebo kreditnej platobnej karte vydanej Slovenskou sporiteľňou si peňažnú odmenu môžete dať zasielať priamo na účet, ktorý si vyberáte pri aktivácii v programe. Minimálna výška odmeny, ktorá sa zasiela na účet, je 5 Eur. Na vyplatenie odmeny si môžete vybrať aj kartový účet vašej kreditnej karty.

V prípade vybraných partnerov môžete získať za platbu kartou od Slovenskej sporiteľne e-poukážky, ktoré môžete použiť na svoje ďalšie nákupy u partnerov programu ODMENA+.

Zbieram odmeny za platbu kartou len v kamenných predajniach? 
Od 1.8.2017 zbierate odmeny za platby kartou už aj v e-shopoch. Na web stránke www.odmenaplus.sk sú v sekcii partneri označené zeleným trojuholníkom s nápisom "e-shop". Pre zbieranie odmien za platby kartou od Slovenskej sporiteľne v prípade e-shop partnerov, je potrebné aby ste boli prihlásený v svojom vernostnom konte programu ODMENA+ a preklikli sa zo stránky www.odmenaplus.sk na stránku partnera, u ktorého budete nakupovať. 

Ako získam odmenu za platbu kartou od Slovenskej sporiteľne za nákupy v e-shopoch ODMENA+?
Je potrebné sa prihlásiť do svojho vernostného konta ODMENA+, prekliknúť sa na stránku e-shopu zo stránky www.odmenaplus.sk. Následne zaplaťe za svoj nákup kartou vydanou Slovenskou sporiteľnou. Po schválení platobnej transakcie vám pripíšeme vašu odmenu za platbu kartou. Prehľad schválených nákupov v e-shopoch programu ODMENA+ nájdete vo svojom vernostnom konte po prihlásení.
 

Odmeny za platby kartou získavam z celej hodnoty nákupov? 
Za platby kartou v kamenných predajniach ODMENA+ sa vám hodnota vypočítava z celkovej hodnoty zaplatenej kartou od Slovenskej sporiteľne.
V prípade e-shop partnerov sa odmena vypočívata z hodnoty platby kartou od Slovenskej sporiteľne bez DPH, dopravy, prepravného a aj poštovného a balného.

Kedy mi budú pripísané odmeny za nákupy u partnerov na môj vernostný účet ODMENA+?
Za platby kartou od Slovenskej sporiteľne v kamenných predajniach sa vám odmeny pripíšu na druhý deň od platby kartou od Slovenskej sporiteľne do prehľadu transakcií. 
V prípade e-shopov je proces o niečo dlhší a vo vašom prehľade transakcií sa vám zobrazia odmeny za nákup najneskôr do 45 dní od dátumu platby kartou.

Ako získam svoje prihlasovacie údaje do vernostného konta programu ODMENA+?
Stačí ak sa aktivujete na nasledovnom linku https://www.odmenaplus.sk/aktivacia-1 . 

Kde si môžem skontrolovať výšku nazbieranej odmeny? 
Body a ich hodnotu v eurách si môžete pozrieť po prihlásení do klientskeho portálu, na ktorý sa dostanete cez https://www.odmenaplus.sk/prihlasenie .
Po prihlásení do svojho konta zistíte aj, či máte nárok na vyžiadanie e-poukážky.

Je bezbečné zadávať posledné štvorčíslie svojej platobnej karty a číslo účtu v tvare IBAN pri procese aktivácie v programe ODMENA+?
Pre úspešný proces aktivácie je potrebné správne identifikovať prijímateľa vyplatených odmien za platby kartou od Slovenskej sporiteľne u partnerov programu ODMENA+.Pri procese aktivácie nie je potrebné zadávať celé číslo vašej platobnej karty – do systému zadáte posledné 4 čísla z debetnej alebo kreditnej karty a posledných 10 čísiel z vášho účtu v tvare IBAN, aby sme Vašu kartu mohli správne identifikovať a pripisovať na Váš účet odmeny. Keďže nie je potrebné zadať celé číslo karty, nie je možné tento údaj inak použiť. Aj číslo účtu v tvare IBAN je údaj, ktorý slúži na prijímanie finančných prostriedkov na váš bankový účet a nie je možné dostať sa len na základe tohto údaju k iným informáciám.
Okrem toho si kedykoľvek môžete overiť, či je vaše pripojenie cez počítač alebo mobilné zariadenie bezpečné. Stačí, ak kliknete na ikonku zeleného zámku vedľa názvu stránky. V podrobnostiach sa zobrazí certifikát bezpečnosti a akej spoločnosti bol vydaný. 

Čo sa stane, keď som držiteľom karty vydanej Slovenskou sporiteľňou a nedosiahol som hranicu na vyplatenie odmeny na účet? Prepadne mi nárok na odmenu?
Body nazbierané v kamenných predajniach, ktoré si môžete dať vyplatiť vo forme odmeny, zostávajú vo vernostnom programe až 24 mesiacov a zbierate ich automaticky. Preto je dobré čo najskôr sa aktivovať na https://www.odmenaplus.sk/aktivacia-1 a odmenu si dať vyplácať na účet v Slovenskej sporiteľni automaticky, keď výška odmeny dosiahne sumu 5 Eur.

Ako často si môžem vybrať moju odmenu?
Odmenu dostanete na účet, keď sa aktivujete v programe ODMENA+. Vypláca sa na konci mesiaca po nazbieraní minimálne 5 Eur. Ak suma nazbieranej odmeny dosiahne 5 Eur v posledných troch dňoch mesiaca, odmena sa vyplatí na konci nasledujúceho mesiaca.

Aktivoval som sa v programe ODMENA+ až po nákupe. Čo mám robiť, aby som uplatnil nárok na svoju odmenu?
V programe ODMENA+ zbierate za každú platbu kartou vydanou Slovenskou sporiteľňou u obchodníkov (t.j. v kamenných predajniach, nie e-shopoch) zapojených do programu, počnúc 1. 12. 2014. Na vyplatenie odmeny sa treba aktivovať https://www.odmenaplus.sk/aktivacia-1

Kam sa môžem obrátiť, keď budem mať pochybnosti o výške vyplatenej odmeny?
S akýmikoľvek otázkami a reklamáciami týkajúcimi sa programu Odmena+ sa môžete obracať na našu infolinku, tel. číslo +421 2 32 77 37 88 alebo napíšte nám cez klientsky portál, na ktorý sa prihlásite cez www.odmenaplus.sk.

NEWSLETTER

Aby ste vedeli o Vašich odmenách všetko,
prihláste sa k odberu nášho newslettra.
Stačí málo, zadajte svoju emailovú adresu

Info linka k vernostnému programu Odmena+
02 / 32 77 37 88

Info linka Sporotel
0850 111 888


Všeobecné obchodné podmienky


Všetky práva vyhradené, EBR SERVICES, a. s., 2016
Vernostný systém Odmena+ poskytuje spoločnosť EBR SERVICES, a. s.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie. Súhlasím